Skip to main content

Aktualności

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Piekarach Śląskich

IV Halowe Mistrzostwa Piekar Śląskich Oldobojów w Piłce Nożnej

W niedzielę 3 lutego w Hali Sportowej MOSIR „Olimpia” odbyły się IV Halowe Mistrzostwa Piekar Śląskich Oldbojów w Piłce Nożnej o Puchar Dyrektora MOSIR.

W tegorocznych mistrzostwach zagrało 6 zespołów, które zostały podzielone na dwie grupy 3-zespołowe. Spotkania rozgrywane były po 20 minut. Po dwa najlepsze zespoły z każdej grupy uzyskiwały awans do półfinałów. Po raz drugi z rzędu tytuł mistrzowski zdobył zespół TS Arki Bożka, który w finale pokonał GKS Andaluzja 2-0. Trzecie miejsce zajęła drużyna DKS Czarni Kozłowa Góra, która pokonała Rozbark Bytom po serii rzutów karnych 4-3, w regulaminowym czasie gry był remis 3-3. Najlepszym zawodnikiem wybrany został Tomasz Krzemień – TS Arki Bożka, najlepszym bramkarzem Dariusz Stańczyk – GKS Andaluzja a królem strzelców został Przemysław Fitkowski – GKS Andaluzja. Nagrody zawodnikom wręczyli Przewodniczący Komisji Edukacji Kultury i Sportu Rady Miasta Piekary Śląskie Łukasz Ściebiorowski oraz Dyrektor piekarskiego MOSiR-u Łukasz Tomczyk.