Skip to main content

Aktualności

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Piekarach Śląskich

Piekarska Liga Orlika 2019

W czwartek 7 listopada została podsumowana rywalizacja w Piekarskiej Lidze Orlika 2019 – sezon jesień.

Tytuł najlepszej drużyny wywalczył zespół FC Talenty, drugie miejsce zajął zespół Ksetaj a na trzecie pozycji rozgrywki zakończyła drużyna Brzoza. Dwóch zawodników otrzymało statuetki dla najlepszego zawodnika rozgrywek: Sebastian Jachna oraz Dominik Balon. Najlepszym strzelcem turnieju został Sebastian Jachna, . Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe medale, smycze MOSIR Piekary a najlepsze zespoły nagrodzone zostaly pucharami. Dodatkowo Mateusz Kołodziej nagrodzony został pucharem za pomoc przy organizacji rozgrywek. Rozgrywki prowadzone były przez animatora piekarskiego Orlika Pana Romana Boronia.