Skip to main content

Aktualności

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Piekarach Śląskich

Cech Rzemiosł Różnych zwycięzcą turnieju piłki nożnej piekarskich środowisk branżowych im. św. Jana Pawła II

W sobotę 29 maja na sztucznym boisku MOSIR przy ul. Olimpijskiej 3 rozegrany został Turniej Piłki Nożnej Piekarskich Środowisk Branżowych im. św. Jana Pawła II. Tytuł mistrzowski wywalczyła drużyna Cech Rzemiosł Różnych.

W turnieju wystąpiło 5 zespołów, które rozgrywały spotkania systemem każdy z każdym, mecz trwał 15 minut.  Cech Rzemiosł zdobył 9 punktów i wyprzedził drużyny Amister, MOSIR i Przyjaciele, HDK Julian oraz Urząd Miasta Piekary Śląskie.

Cech Rzemiosł Różnych wystąpił w składzie: Adam Górny, Rafał Konowoł, Michał Stiler, Radosław Wiktor, Karol Zientara, Rafał Hanzel, Sebastian Cholewa.

Najlepszym zawodnikiem turnieju wybrany został Karol Zientara – Cech Rzemiosł Różnych.

Turniej otworzył II Zastępca Prezydenta Miasta Piekary Śląskie Paweł Słota, który następnie aktywnie uczestniczył w turnieju oraz wraz z  Dyrektorem MOSIR Piekary Łukaszem Tomczykiem wręczyli puchary oraz medale dla wszystkich drużyn.