Skip to main content

Aktualności

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Piekarach Śląskich

Turniej siatkówki klubów abstynenckich

W sobotę 19 czerwca br. w hali MOSiR „Olimpia” rozegrany został turniej siatkówki klubów abstynenckich o Puchar Prezydent Miasta Piekary Śląskie.

W turnieju zagrały 4 zespoły, mecze rozgrywane były systemem każdy z każdym do wygrania dwóch setów do 25 punktów, tie-break grano również do 25 punktów.

Ostatecznie najlepszą drużyną okazał się zespół KA „Spróbuj z Nami: Świętochłowice, drugie miejsce zajął zespół PSRA „KA Piątka” Piekary Śląskie, na trzecim miejscu uplasowała się drużyna KA „Odrodzenie” Bytom a czwarte miejsce zajął zespół FC AWIZO Piekary Śląskie.

Nagrody w postaci pucharów, dyplomów oraz medali wręczali Prezydent Miasta Piekary Śląskie Sława Umińska – Duraj,  Prezes Piekarskiego Stowarzyszenia Rodzin Abstynenckich KA „Piątka” Piotr Adamczyk  oraz Kierownik Biura Zdrowia i Spraw Społecznych Urzędu Miasta Piekary Śląskie Monika Rudy

Impreza odbywała się pod Honorowym Patronatem Prezydent Piekar Śląskich Sławy Umińskiej-Duraj.

IV M  FC AWIZO Piekary Śląskie

Zawody zostały zorganizowane przez Piekarskie Stowarzyszenie Rodzin Abstynenckich „Piątka” oraz piekarski MOSiR.