Aktualności

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Piekarach Śląskich

II Edycja GP Tenisa Stołowego

W sobotę 26 listopada w Hali Sportowej MOSiR „Olimpia” rozegrana została II Edycja GP Tenisa Stołowego 2022/2023.

W zmaganiach wystartowało 45 zawodników.  Zawodnicy zostali podzieleni na dziesięć grup, w każdej grupie rywalizowano systemem każdy z każdym. Grano do wygrania 2 setów w fazie grupowej oraz 3 setów w fazie pucharowej. Wśród wszystkich uczestników byli również uczniowie Zespołu Szkół Specjalnych im. Marii Grzegorzewskiej z Piekar Śląskich, którzy rywalizowali w na osobnych stołach i tych uczniów przygotowana została oddzielna klasyfikacja.

Ostatecznie zwycięzcą turnieju został Krzysztof Koźluk, drugie miejsce zajął Damian Malik a na trzecim miejscu uplasował się Zdzisław Domeradzki.   Wśród uczniów Zespołu Szkół Specjalnych najlepszy okazał się Kamil Ocelok, drugi był Robert Wegehaupt a na trzecim miejscu turniej zakończył Mateusz Wegehaupt.

Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy a najlepsi zostali nagrodzeni medalami.

Kolejna III edycja GP Tenisa Stołowego rozegrana zostanie w sobotę 17 grudnia od godz. 10 00 w Hali Sportowej MOSIR „Olimpia”.

Zgłoszenia uczestników przyjmowane są do czwartku 15 grudnia pod nr tel 32 768-10-10 od poniedziałku do piątku w godz. 7.30 – 15.30.