Skip to main content

Aktualności

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Piekarach Śląskich

II Świąteczne Mistrzostwa Piekar Śląskich w Klasku

W środę 14 grudnia w siedzibie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Piekarach Śląskich przy ul. Olimpijskiej 3 zorganizowane zostały II Świąteczne Mistrzostwa Piekar Śląskich w Klasku.
W turnieju wystąpiło 15 osób, które zostały podzielone na dwie kategorie wiekowe. Ostatecznie w kategorii dzieci 8-15 lat najlepsza okazała się Natalia Piekarczyk, natomiast w kategorii dorosłych zwyciężyła Justyna Dyrda. Dziękujemy uczniom Zespołu Szkół Specjalnych na czele z Panem Adamem Dyrdą za udział w turnieju.
Wszyscy uczestnicy otrzymali medale oraz pamiątkowe kubki, a najlepsi w poszczególnych kategoriach uhonorowani zostali pucharami. Pomysłodawcami imprezy byli Dyrektor MOSIR Piekary Śląskie Łukasz Tomczyk oraz Dyrektor MBP w Piekarach Śląskich Marcin Jurkowski.
Organizatorami zawodów był Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Piekarach Śląskich oraz Miejska Biblioteka Publiczna im. Teodora Heneczka w Piekarach Śląskich.