Skip to main content

Aktualności

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Piekarach Śląskich

APN Olimpia Piekary Śląskie Halowym Mistrzem Piekar Śląskich 11 latków w piłce nożnej

W sobotę 13 lutego  w hali sportowej MOSiR „Olimpia” rozegrane zostały Halowe Mistrzostwa Piekar Śląskich 11 latków.

W  turnieju wystąpiło 5 zespołów , spotkania rozgrywano systemem każdy z każdym, mecze trwały po 15 minut i ostatecznie najlepsza okazała się drużyna APN Olimpii Piekary Śląskie, która wyprzedziła Sokół Orzech, trzecie miejsce zajęła J Academy, czwarte GKS Andaluzja a na piątym miejscu turniej zakończyła drużyna Piasta Ożarowice.

Turniej miał niezwykle zacięty przebieg a o ostatecznych rozstrzygnięciach zadecydowało ostatnie spotkanie pomiędzy APN Olimpią a J Academy.

Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe medale, drużyny uhonorowane zostały pucharami i kalendarzami a nagrody wręczał Dyrektor MOSIR Piekary Śląskie Łukasz Tomczyk.

Wyniki turnieju 11 latków ….....................