Skip to main content

Aktualności

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Piekarach Śląskich

Mistrzostwa Piekar Śląskich w tenisie stołowym IMS

24 listopada br. w sali gimnastycznej AZS - I Liceum Ogólnokształcącego w Piekarach Śląskich odbyły się Drużynowe Mistrzostwa Piekar Śląskich Szkół Podstawowych w tenisie stołowym dziewcząt i chłopców – Igrzyska Młodzieży Szkolnej.
W kategorii dziewcząt złoto wywalczyły zawodniczki Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 1 (Lena Piowczyk, Amelia Surowiec i Adrianna Zając).
Drugie miejsce zajęły uczennice MSP 13, a trzecie – MSP 15.
W kategorii chłopców puchar z pierwszym miejscem wywalczyli zawodnicy Miejskiej Szkoły Podstawowej nr 11 – Szymon Gadacz, Mateusz Gogacz i Justyn Kożuch. Srebro trafiło w ręce MSP 13, brązowe medale otrzymali zawodnicy MSP 5.
Mistrzostwa Piekar Śląskich zostały zorganizowane przez piekarski Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji we współpracy z Miejskim Szkolnym Związkiem Sportowym.