Skip to main content

Aktualności

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Piekarach Śląskich

Mistrzostwa Piekar Śląskich Szkół Podstawowych w koszykówce chłopców

25 lutego w sali gimnastycznej Miejskiej Szkoły Podstawowej nr 13 rozegrano Mistrzostwa Piekar Śląskich Szkół Podstawowych w koszykówce chłopców– Igrzyska Młodzieży Szkolnej.

W zawodach wzięło udział sześć szkół, turniej przeprowadzono w dwóch grupach systemem „każdy z każdym”. Na najwyższym stopniu podium stanęła drużyna gospodarzy turnieju – Miejska Szkoła Podstawowa nr 13, drugie miejsce wywalczyli zawodnicy z Miejskiej Szkoły Podstawowej nr 11, a trzecie – MSP 12. Statuetkę dla najlepszego koszykarza otrzymał Łukasz Myrcik(MSP 13).

MSP 13 – MSP11 12:3

MSP 13 reprezentowali: Kacper Atamaniec, Mateusz Baner, Marcel Brabański, Łukasz Moucka, Patryk Moucka, Łukasz Myrcik, Alan Rosiak, Jakub Rejdych i Dominik Szydzik Mistrzostwa Piekar Śląskich zostały zorganizowane przez piekarski Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji we współpracy z Miejskim Szkolnym Związkiem Sportowym.