Skip to main content

Aktualności

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Piekarach Śląskich

Mistrzostwa Piekar Śląskich w piłce siatkowej chłopców

4 marca br. w sali gimnastycznej w Kozłowej Górze odbyły się  Mistrzostwa Piekar Śląskich Szkół Podstawowych w piłce siatkowej chłopów – Igrzyska Młodzieży Szkolnej.

W zawodach wzięło udział pięć szkół, turniej rozegrano w dwóch grupach systemem „każdy z każdym”

Puchar z pierwszym miejscem wywalczyła reprezentacja Miejskiej Szkoły Podstawowej nr 13 w składzie:
Kacper Atamaniec, Mateusz Baner, Tomasz Hudaszek, Mateusz Materna, Łukasz Myrcik, Alan Rosiak, Filip Strzelecki i Dominik Sydziak.

Miejsce drugie przypadło zawodnikom z Miejskiej Szkoły Podstawowej nr 11, trzecie – Miejskiej Szkole Podstawowej nr 5, zaś czwarte miejsce zajęła Miejska Szkoła Podstawowa nr 12.

Najlepszym siatkarzem zawodów wybrany został Mateusz Materna - zawodnik drużyny zwycięskiej.

Wyniki spotkań:

GRUPA I

MSP 13 – ZS-P 1   2:0 (22:20; 21:9)

MSP 11 – MSP 13  1:2 (19:21; 21:11; 12:15)

MSP 11 – ZS-P 1   2:1 (21:14; 21:23; 15:5)

GRUPA II

MSP 5 – MSP 12    2:1 (21:19; 19:21; 15:10)

PÓŁFINAŁY:

MSP 13 – MSP 12   2:1 (21:19; 19:21; 15:10)

MSP 11 – MSP 5     2:0 (22:20; 21:19)

MECZ O 3 MIEJSCE:

MSP 12 – MSP 5     0:2 (15:21; 14:21)

FINAŁ:

MSP 13 – MSP 11   2:0 (21:19; 21:12)

Mistrzostwa Piekar Śląskich zostały zorganizowane przez piekarski Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji we współpracy z Miejskim Szkolnym Związkiem Sportowym.