Skip to main content

III Świąteczne Mistrzostwa Piekar Śląskich w Klasku

We wtorek 12 grudnia w siedzibie Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Teodora Heneczka w Piekarach Śląskich zorganizowane zostały III Świąteczne Mistrzostwa Piekar Śląskich w Klasku.

W turnieju wystąpiło 16 osób, które zostały podzielone na cztery kategorie wiekowe. Ostatecznie w kategorii chłopców 8-15 lat najlepszy okazał się Daniel Krawczyk w kategorii dziewczyn 8-15 lat Natalia Piekarczyk, w kategorii mężczyzn zwyciężył Wojciech Mzyk natomiast w kategorii kobiet Barbara Wiśniewska.

Wszyscy uczestnicy otrzymali medale oraz pamiątkowe nagrody a najlepsi w poszczególnych kategoriach uhonorowani zostali dodatkowo nagrodami rzeczowymi. Pomysłodawcami imprezy byli Dyrektor MOSIR Piekary Śląskie Łukasz Tomczyk oraz Dyrektor MBP w Piekarach Śląskich Marcin Jurkowski.

Organizatorami zawodów był Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Piekarach Śląskich oraz Miejska Biblioteka Publiczna w Piekarach Śląskich.